Jogi_Spa nad morzem – turnus II

Joga na plaży

Kameralne warsztaty jogi i efektywnej regeneracji nad Bałtykiem:

 • przeznaczone dla wszystkich – niezależnie od doświadczenia w praktyce jogi
 • w programie 2 sesje jogi z certyfikowanym nauczycielem metody IYENGARA (R) level 3 plus bonusy Jogi_Spa
 • w ramach zajęć jogi – praca nad mm głębokimi brzucha oraz nauka efektywnego relaksu i regeneracji
 • dodatkiem Jogi_Spa są sesje treningu mm dna miednicy oraz twarzy

Zapraszam Was do czegoś w rodzaju spa jogicznego. Chcę pokazać Wam jak za pomocą prostych ćwiczeń można zadbać o siebie, swoje ciało i wygląd. Mam nadzieję, że po tym warsztacie uda Wam się wprowadzić kilka rytuałów do codziennej rutyny. Włączając w to dietę, bo wyżywienie jest tu integralną częścią. Proponuję menu wegetariańskie, które oparte jest na świeżych składnikach i skomponowane tak, aby odżywiać ale nie przeciążać ciała.

Zatroszcz się o siebie i daj swojemu ciału odetchnąć!

Katarzyna Pilorz

Miejsce

Jastrzębia Góra k/ Władysławowa – Willa „Jantar”

Kameralny pensjonat położony w sercu starej dzielnicy Jastrzębiej Góry, na Jasnym Wybrzeżu, otoczony przestronnym ogrodem ze starodrzewem. Można tu zjeść śniadanie na trawie lub przy stole w cieniu ponad stuletnich sosen. Od zejścia na plażę dzieli go 500 metrów.

Po gruntownej modernizacji w Willi Jantar jest tylko 18 miejsc noclegowych. Znajdują się tam pokoje 1 i 2 osobowe, dwa pokoje z możliwością dostawki oraz jeden pokój rodzinny typu studio. Wszystkie pokoje są ogrzewane oraz posiadają własną – unikatową łazienkę. Autorem aranżacji wnętrz jest Maciej Tarchalski ze renomowanej warszawskiej pracowni: Indoor Project. Korzystać można z kuchni i jadalni z kominkiem oraz sauny (za dodatkową opłatą). Praktyka odbywa się na specjalnie do jogi przeznaczonej sali z drewnianą – podgrzewaną podłogą, drabinkami i hakami na ścianach. Na sali znajduje się pełny sprzęt do jogi. Ponadto – od tego sezonu – praktykować będzie można również na tarasie znajdującym się nad salą do jogi.

Turnus II: 15-21 sierpnia 2021 (nd.-sb.)

Zajęcia jogi: Joga metodą IYENGARA (R) prowadzona jest w dwóch blokach: porannym oraz popołudniowym – w sumie min. 3,5 h praktyki asan i pranayam dziennie. Sesja poranna zorientowana będzie na pracę mm głębokich a popołudniowa na naukę efektywnego relaksu i regeneracji.

Jogi_Spa: Jest to autorska metoda pracy z ciałem oparta o trening mm dna miednicy Felt Sens oraz mięśni twarzy (joga twarzy). Praktyka ta rozbita na dwie sesje pozwoli skupić się odpowiednio na przeponie miednicznej oraz oddechowej i gardła. Ta praca efektywnie poprawia funkcjonowanie dna miednicy, wygląd twarzy oraz pomaga usunąć napięcie z przepony oddechowej, co pozwala dotlenić i zregenerować organizm.

Prowadząca: Katarzyna Pilorz

Wyżywienie: Zapewniamy dwa ciepłe posiłki wegetariańskie oraz małe co-nieco przed zajęciami popołudniowymi.

koszt

 • 2000 zł. – nocleg w dwójce z łazienką,
 • 2500 zł. – nocleg w jedynce z łazienką (3 pokoje).

Obejmuje 6 noclegów, wyśmienite wyżywienie wegetariańskie (dwa pożywne posiłki dziennie) oraz zajęcia warsztatowe (warsztaty zaczynają się popołudniową sesją asan dnia pierwszego a kończą śniadaniem – po zajęciach porannych – dnia ostatniego).

Koszt pozostaje bez zmian niezależnie od korzystania lub nie z oferty zajęć.

Dodatkowe noclegi płatne są osobno bezpośrednio w pensjonacie wg. cennika.

Zapisy

 • trwają do 24 lipca’21 w miarę wolnych miejsc.
 • minimalna ilość zgłoszeń: 8 osób (w wypadku braku minimalnej ilości zgłoszeń do 24 lipca’21 warsztat może zostać odwołany w dniu następnym)
 • odbywają się przez wypełnienie formularza (otwarcie zapisów wkrótce) wraz z wpłatą zaliczki w wysokości 500 zł  przelewem na konto. Prosimy opatrzyć przelew tytułem: „Jastrzębia Góra II”.
 • numer konta bankowego oraz dane kontaktowe znajdują się w dziale kontakt 

  Formularz zapisu na warsztat
  Jastrzębia Góra - turnus II: 15-21 sierpnia 2021

  dane kontaktowe  Warunkiem zgłoszenia na warsztat jest akceptacja warunków zawartych w Regulaminie warsztatów wyjazdowych (regulamin).
  Osoby zgłaszające się prosimy o zapoznanie się z regulaminem ponieważ wpłatę zaliczki traktować będziemy jako wyraz akceptacji warunków regulaminu.