Jogi_Chill – letnie warsztaty jogi Iyengara dla każdego

Jogi_Chill to moja nowa propozycja warsztatowa stworzona z myślą o pogodzeniu potrzeb osób praktykujących jogę oraz tych, które z jogą styczności nie miały lub miały w niewielkim stopniu. Mile widziani są panowie zarówno jako osoby towarzyszące oraz uczestnicy warsztatów.

Warsztat będzie obejmował 3 sesje jogi dziennie. Poranną – poziom ogólny – nastawioną na wzmacnianie i rozciąganie ciała. Częścią tej sesji będzie nauka medytacji. Blok wieczorny obejmuje program regeneracyjny – podzielony na poziomy – początkujący oraz zaawansowany. W tym drugim wykonywać będziemy pozycje odwrócone.

Ośrodek „Nieprześnia 1”

To uroczy kompleks wypoczynkowy otoczony pięciohektarowym parkiem. Mieści się w nim m.in. zabytkowy dworek z 1934 roku, jabłoniowy sad, staw i mnóstwo miejsca do rekreacji i odpoczynku. Do dyspozycji gości znajdują się tam miejsca noclegowe w gustownie urządzonych pokojach z prywatnymi łazienkami, przestronna restauracja typu slow food i w pełni wyposażona sala do ćwiczeń z drewnianą podłogą.

Otaczający zabudowania rozległy teren zielony jest zagospodarowany tak aby umożliwiać relaks z książką lub zwykłe „nicnierobienie” w hamaku. Można też swobodnie wylegiwać się na sporym pomoście rozpościerającym się nad lustrem stawu.

Niewątpliwą zaletą tego ośrodka jest wyśmienita kuchnia wegetariańska oparta na produktach z własnego warzywnika. Można zażyczyć sobie jej wersję wegańską bądź bezglutenową.

Nieprześnia oddalona jest tylko 40 km od Krakowa i 10 od Bochni. Ośrodek otacza Pogórze Karpackie z jego piękną rzeźbą terenu. Bliska odległość od turystycznych atrakcji – Zamku w Wiśniczu, kopalni soli w Bochni, zabytkowych, ludowych kościołów na Małopolskim Szlaku Architektury Drewnianej czynią to miejsce niezwykle atrakcyjnym.

Termin:

24-30 lipca’22 (nd.-sb.)

Plan dnia:

8.00 – 10.15 sesja asan + medytacja
10.30 obfite śniadanie

14.30 podwieczorek
15.00 – 16.30 regeneracja dla początkujących
16.30 – 18.15 regeneracja dla zaawansowanych
18.30 obiado-kolacja

Prowadząca:

Katarzyna Pilorz

Miejsce

Nieprześnia 1, koło Bochni – dojazd we własnym zakresie.

Koszt

  • 2400 zł. (nocleg w pokoju 2-3 osobowym)/ 3000 zł. (nocleg w jedynce)/ 1600 zł. (osoby towarzyszące)
  • obejmuje 6 noclegów, wyżywienie wegetariańskie (dwa ciepłe posiłki dziennie + małe „co nieco” na podwieczorek) oraz zajęcia warsztatowe (warsztaty rozpoczynają się wspólnymi zajęciami o 16.00 pierwszego dnia a kończą śniadaniem ostatniego po porannych zajęciach jogi).

Zapisy

  • odbywają się e-mailem studiojogi@studiojogi.pl wraz z wpłatą zaliczki: 1000 zł. osobiście, lub przelewem na konto. Prosimy opatrzyć przelew tytułem: „Nieprześnia”.
  • numer konta bankowego IQ YOGA S. C.: 32 2490 0005 0000 4530 4330 1470

Warunkiem zgłoszenia na warsztat jest akceptacja warunków zawartych w Regulaminie warsztatów wyjazdowych (regulamin). Osoby zgłaszające się prosimy o zapoznanie się z regulaminem ponieważ wpłatę zaliczki traktować będziemy jako wyraz akceptacji warunków regulaminu.