Jogi_Chill – letnie warsztaty jogi Iyengara dla każdego*

*/ dla osób o różnym stopniu zaawansowania – można zabrać osobę początkującą – mamę, siostrę czy chłopaka, ale też dla asystentów i nauczycieli jogi.

Jogi_Chill to moja nowa propozycja warsztatowa stworzona z myślą o pogodzeniu potrzeb osób praktykujących jogę oraz tych, które z jogą styczności nie miały lub miały w niewielkim stopniu. Mile widziani są panowie zarówno jako osoby towarzyszące oraz uczestnicy warsztatów.

Warsztat będzie obejmował 3 sesje jogi dziennie. Poranną – poziom ogólny – nastawioną na wzmacnianie i rozciąganie ciała. Częścią tej sesji będzie nauka medytacji. Blok wieczorny obejmuje program regeneracyjny – podzielony na poziomy – początkujący oraz zaawansowany. W tym drugim wykonywać będziemy pozycje odwrócone.

Siedlisko „Nad Rogalami”

To nowy ośrodek warsztatowy w sercu malowniczych Mazur Garbatych. Położony z dala od innych zabudowań jest samotnią, z której roztacza się widok na okoliczne pagórki i lasy. To miejsce zaprojektowane pod warsztaty jogi więc są tu dwie przestronne sale do praktyki – jedna przeszkloną ścianą.

Wszystkie pokoje mają jedną ścianę otwartą na pejzaż za oknem, dzięki czemu można również we wnętrzach „oddychać” otwartą przestrzenią wokół. Otoczenie zieleni koi oczy. Panuje tu doskonała cisza!

Z uwagi na to, że ośrodek został otwarty niedawno – wszystkie przestrzenie są schludne i minimalistyczne wykończone. Pokoje są przestronne i każdy z nich ma własną komfortową łazienkę.

Z zabudowań można ścieżką udać się nad prywatne jezioro z pomostem. Do dyspozycji gości jest łódź.

Niewątpliwą zaletą tego ośrodka jest wyśmienita kuchnia wegetariańska oparta na własnych produktach. Można zażyczyć sobie jej wersję wegańską bądź bezglutenową.

Siedlisko oddalone jest 20 km od Ełku. W niedalekiej odległości są wszystkie atrakcje Mazur. Na życzenie uczestników wyjazdu można zorganizować spływ kajakami.

Termin:

21-27 lipca’24 (nd.-sb.)

Plan dnia:

8.00 – 10.00 sesja asan + medytacja
10.00 obfite śniadanie


14.30 – 16.00 regeneracja dla początkujących
16.00 – 18.00 regeneracja dla zaawansowanych
18.00 obiado-kolacja

Prowadząca:

Katarzyna Pilorz

Miejsce

Nad Rogalami, koło Ełku – dojazd we własnym zakresie.

Koszt

  • 2800 zł. (nocleg w pokoju 2-3 osobowym)/ 2000 zł. (osoby towarzyszące)
  • obejmuje 6 noclegów, wyżywienie wegetariańskie (dwa ciepłe posiłki dziennie) oraz zajęcia warsztatowe (warsztaty rozpoczynają się wspólnymi zajęciami o 16.00 pierwszego dnia a kończą śniadaniem ostatniego po porannych zajęciach jogi).

Zapisy

  • odbywają się e-mailem studiojogi@studiojogi.pl wraz z wpłatą zaliczki: 800 zł. osobiście, lub przelewem na konto. Prosimy opatrzyć przelew tytułem: „Jogi_Chill”.
  • numer konta bankowego: 05 2490 0005 0000 4500 5142 9785
    Studio Jogi Katarzyny Pilorz

Warunkiem zgłoszenia na warsztat jest akceptacja warunków zawartych w Regulaminie warsztatów wyjazdowych. Osoby zgłaszające się prosimy o zapoznanie się z regulaminem, ponieważ wpłatę zaliczki traktować będziemy jako wyraz akceptacji warunków regulaminu.