Wyjazdy z jogą – wakacje 2024

Żeby ułatwić Wam podjęcie decyzji dotyczącej naszej oferty wakacyjnych warsztatów wyjazdowych zrobiłam takie oto zestawienie. Korzystajcie z niego – a jeśli macie wątpliwości – piszcie na adres email: studiojogi@studiojogi.pl

Jogi_Chill (lipiec)

Warsztaty jogi metodą IYENGARA o otwartej formule.

Oto moja nowa propozycja warsztatowa stworzona z myślą o pogodzeniu potrzeb osób praktykujących jogę oraz tych, które z jogą styczności nie miały lub miały w niewielkim stopniu. Mile widziani są panowie zarówno jako osoby towarzyszące oraz uczestnicy warsztatów.

Warsztat będzie obejmował 3 sesje jogi dziennie. Poranną – poziom ogólny – nastawioną na wzmacnianie i rozciąganie ciała. Częścią tej sesji będzie nauka medytacji. Blok wieczorny obejmuje program regeneracyjny – podzielony na poziomy – początkujący oraz zaawansowany. W tym drugim wykonywać będziemy pozycje odwrócone.

Dzięki rozdzieleniu poziomów w bloku popołudniowym osoby z doświadczeniem w praktyce będą mogły się rozwijać i pogłębiać swoje rozumienie asan i pranayam a osoby początkujące lub bez doświadczenia unikną stresu zbyt intensywnej praktyki.

Zapraszamy również osoby towarzyszące, czyli korzystające tylko z noclegów i wyżywienia. Akceptujemy nieduże zwierzaki. Dostępne są tu jedynki za dopłatą oraz dieta wykluczeniowa na życzenie (bezglutenowa, bezlaktozowa, wegańska).

Jogi_Spa (sierpień)

Autorski warsztatowy obliczony na radykalne uwalnianie stresu poprzez pracę z trzema przeponami w naszym ciele (wokalną, oddechową i miedniczną).

Fundamentem tej praktyki jest świadoma i ukierunkowana na wzmacnianie mm głębokich – praktyka asan. Bez niej uwalnianie napięć w innych częściach się nie powiedzie.

 • Przeponę w rejonie gardła i żuchwy będziemy rozluźniać trenując jogę twarzy – zobaczycie, ile przy tym śmiechu…
 • Z tym dużym mięśniem oddechowym będziemy pracować z pomocą technik pranayamy czyli praktyki świadomego oddechu.
 • A mm dna miednicy zajmiemy się na zajęciach Felt Sense Method czyli popartymi wizualizacjami treningami tego rejonu.

Warsztat jest przeznaczony tylko dla kobiet – niezależnie od poziomu zaawansowania w praktyce jogi. Poziom sesji asan będzie dostosowany do zaawansowania uczestniczek.

Nie akceptujemy zwierzaków, pokoje jednoosobowe są niedostępne podobnie jak możliwość wykluczania produktów z wyżywienia, które będzie wege.

Siedlisko „Nad Rogalami” (Chill)

To nowy ośrodek warsztatowy w sercu malowniczych Mazur Garbatych. Położony z dala od innych zabudowań jest samotnią, z której roztacza się widok na okoliczne pagórki i lasy. To miejsce zaprojektowane pod warsztaty jogi więc są tu dwie przestronne sale do praktyki – jedna przeszkloną ścianą.

Wszystkie pokoje mają jedną ścianę otwartą na pejzaż za oknem, dzięki czemu można również we wnętrzach „oddychać” otwartą przestrzenią wokół. Otoczenie zieleni koi oczy. Panuje tu doskonała cisza!

Z uwagi na to, że ośrodek został otwarty niedawno – wszystkie przestrzenie są schludne i minimalistyczne wykończone. Pokoje są przestronne i każdy z nich ma własną komfortową łazienkę.

Z zabudowań można ścieżką udać się nad prywatne jezioro z pomostem. Do dyspozycji gości jest łódź.

Siedlisko oddalone jest 20 km od Ełku. W niedalekiej odległości są wszystkie atrakcje Mazur. Na życzenie uczestników wyjazdu można zorganizować spływ kajakami.

Willa Bizorenda (Spa)

To miejsce, którego długo szukałam z myślą o tej formule warsztatowej. I okazuje się, że położone jest ono tylko 100 km od Krakowa i ok 200 km od Warszawy nad Białą Nidą (woj. świętokrzyskie).

Oddalony od zabudowań i ukryty wśród lasów i łąk kameralny dworek wypełniają dzieła sztuki użytkowej oraz tętniące kolorami malarstwo. Naprawdę można zanurzyć się tu w ciszy i oddawać tylko i wyłącznie odpoczynkowi. W domu mieszkają psy i koty zawsze chętne do pogłaskania.

Znajduje się tu tylko 12 miejsc noclegowych w pokojach dwu i trzyosobowych z łazienkami. Strefa wypoczynkowa obejmuje:

 • saunę infrared
 • zewnętrzny basen
 • 80-cio metrowy tras
 • obszerny salon z kanapami
 • czytelnię na piętrze połączoną z zadaszonym tarasem

Zajęcia odbywać się będą na – w pełni wyposażonej w sprzęt do jogi – zaadaptowanej na przestrzeń warsztatową stodole.

Termin (Chill):

 • 21-27 lipca’24 (nd.-sb.)

Plan dnia:

8.00 – 10.15 sesja asan + medytacja
10.30 obfite śniadanie

14.30 podwieczorek
15.00 – 16.30 regeneracja dla początkujących
16.30 – 18.15 regeneracja dla zaawansowanych
18.30 obiado-kolacja

Terminy (Spa):

 • Turnus I: 4-10 sierpnia 2024 (nd.-sb.)
 • Turnus II: 18-24 sierpnia 2024 (nd.-sb.)

Plan dnia:

8.00 – 8.30 trening dna miednicy
8.30 – 10.30 sesja asan (wzmacnianie i rozciąganie)
10.30 obfite śniadanie

14.00 trening dna miednicy
14.30 – 16.00 sesja regeneracyjna
16.30 obiado-kolacja
18.30 joga twarzy

Opłaty (Chill):

 • 2800 zł. (nocleg w pokoju 2-3 osobowym)
 • 3300 zł. (nocleg w jedynce)
 • 1800 zł. (osoby towarzyszące)

Obejmuje 6 noclegów, wyżywienie wegetariańskie (dwa ciepłe posiłki dziennie + małe „co nieco” na podwieczorek) oraz zajęcia warsztatowe (warsztaty rozpoczynają się wspólnymi zajęciami o 16.00 pierwszego dnia a kończą śniadaniem ostatniego po porannych zajęciach jogi).

Opłaty (Spa):

 • 3400 zł. (nocleg w pokoju 2-3 osobowym) – wpłata zaliczki do 31 marca 24
 • 3250 zł. (nocleg w pokoju 2-3 osobowym) – wpłata zaliczki po 31 marca 24

Obejmuje 6 noclegów (o wyborze opcji noclegowej decyduje kolejność zgłoszeń), wyśmienite wyżywienie wegetariańskie (dwa pożywne posiłki dziennie), możliwość korzystania z sauny fińskiej/infrared i basenu oraz zajęcia warsztatowe (warsztaty zaczynają się popołudniową sesją asan dnia pierwszego a kończą śniadaniem – po zajęciach porannych – dnia ostatniego).

Zaliczka (Chill): 800 zł.

Zaliczka (Spa): 600 zł.

Żeby się zapisać – wystarczy wysłać maila ze zgłoszeniem i określeniem opcji noclegowej oraz wpłacić zaliczkę na konto bankowe:

05 2490 0005 0000 4500 5142 9785
Studio Jogi Katarzyny Pilorz

Warunkiem zgłoszenia na warsztat jest akceptacja warunków zawartych w Regulaminie warsztatów wyjazdowych (regulamin). Osoby zgłaszające się prosimy o zapoznanie się z regulaminem ponieważ wpłatę zaliczki traktować będziemy jako wyraz akceptacji warunków regulaminu.

Opinie uczestniczek letnich warsztatów wyjazdowych:


„Kasia jest świetnym nauczycielem dbającym nie tylko o prawidłowość wykonywanych asan, ale o cały dobrostan swoich uczniów w czasie zajęć. Jej autorskie projekty jogi twarzy, czy jogi dna miednicy wspaniałe uzupełniają klasyczną praktykę.

Wyjazdy z Kasią to zawsze piękne miejsca, pyszne wegańskie jedzenie, ale przede wszystkim ciekawi ludzie, których łącza podobne wartości.

Dla tego właśnie po raz kolejny pojadę na letnią szkołę z Kasią, żeby napełnić swoje wewnętrzne naczynie spokojem, uziemić swoją energię i wzmocnić ciało, by mogło mi pięknie służyć w tym zagonionym świecie.”

Iza Bucka: Bucka_Design

Wyjazd z jogą organizowany przez Kasię Pilorz wspominam jako wspaniały czas. Joga idealnie dopasowana do każdego ucznia, uważna, rozwijająca, odżywcza i, co dla mnie szalenie ważne, bardzo bezpieczna.

Wyjazd pozwolił mi idealnie się zregenerować, po sześciu dniach nie czułam bólu i zmęczenia ciężką, wymagającą praktyką – było jej tyle, ile trzeba na wakacyjnym wyjeździe. Odkryciem były dla mnie ćwiczenia dna miednicy, których pewnie nigdzie indziej nie miałabym szansy poznać i doświadczyć. Wróciłam do domu uśmiechnięta, lekka, wypoczęta, ale nie rozleniwiona i gotowa od razu rezerwować miejsce na kolejne letnie Jogi_Spa, gdziekolwiek miałyby się odbyć. Z całego serca polecam.

Natalia Malinowska: yoko_nata_stories


Oferujemy wyjazdy z jogą przez cały rok: pełna oferta warsztatowo-wyjazdowa.

Edit