Jogi_Spa – warsztaty jogi i efektywnej regeneracji

Kameralne warsztaty jogi i efektywnej regeneracji:

 • przeznaczone tylko dla kobiet – niezależnie od doświadczenia w praktyce jogi
 • w programie 2 sesje jogi z certyfikowanym nauczycielem metody IYENGARA (R) level 3
 • w ramach zajęć jogi – praca nad mm głębokimi brzucha oraz nauka efektywnego relaksu i regeneracji
 • dodatkiem Jogi_Spa są sesje treningu mm dna miednicy oraz jogi twarzy

Zapraszam Was do czegoś w rodzaju spa jogicznego. Chcę pokazać Wam jak za pomocą prostych ćwiczeń można zadbać o siebie, swoje ciało i wygląd. Mam nadzieję, że po tym warsztacie uda Wam się wprowadzić kilka rytuałów do codziennej rutyny. Włączając w to dietę, bo wyżywienie jest tu integralną częścią. Proponuję menu wegetariańskie, które oparte jest na świeżych składnikach i skomponowane tak, aby odżywiać, ale nie przeciążać ciała.

Zatroszcz się o siebie i daj swojemu ciału odetchnąć!

Katarzyna Pilorz

Willa Bizorenda 

To miejsce, którego długo szukałam z myślą o tej formule warsztatowej. I okazuje się, że położone jest ono tylko 100 km od Krakowa i ok 200 km od Warszawy nad Białą Nidą.

Oddalony od zabudowań i ukryty wśród lasów i łąk kameralny dworek wypełniają dzieła sztuki użytkowej oraz tętniące kolorami malarstwo. Naprawdę można zanurzyć się tu w ciszy i oddawać tylko i wyłącznie odpoczynkowi. W domu mieszkają psy i koty zawsze chętne do pogłaskania.

Znajduje się tu tylko 14 miejsc noclegowych w pokojach dwu i trzyosobowych z łazienkami. Strefa wypoczynkowa (korzystanie wliczone w cenę) obejmuje:

 • saunę fińską/infrared
 • zewnętrzny basen z podgrzewaną wodą!
 • 80-cio metrowy tras
 • obszerny salon z kanapami
 • czytelnię na piętrze połączoną z zadaszonym tarasem

Zajęcia odbywać się będą na – w pełni wyposażonej w sprzęt do jogi – zaadaptowanej na przestrzeń warsztatową stodole.

Wyżywienie: Zapewniamy dwa ciepłe posiłki pesco-wegetariańskie oraz deser. Dieta zawiera gluten, nabiał, jajka i ryby – nie ma możliwości eliminacji tych składników.

Warsztaty:

Zajęcia jogi: Joga metodą IYENGARA (R) prowadzona jest w dwóch blokach: porannym oraz popołudniowym – w sumie min. 3,5 h praktyki asan i pranayam dziennie. Sesja poranna zorientowana będzie na pracę mm głębokich a popołudniowa na naukę efektywnego relaksu i regeneracji.

Jogi_Spa: Jest to autorska metoda pracy z ciałem oparta o trening mm dna miednicy Felt Sens oraz mięśni twarzy (joga twarzy). Praktyka ta rozbita na dwie sesje (20 min. i 45 min.) pozwoli skupić się odpowiednio na przeponie miednicznej oraz oddechowej i gardła. Ta praca efektywnie poprawia funkcjonowanie dna miednicy, wygląd twarzy oraz pomaga usunąć napięcie z przepony, co pozwala dotlenić i zregenerować organizm.

Poziom zajęć dostosowany będzie do możliwości osób zgłoszonych. Kameralna – max 14 osobowa grupa pozwoli na indywidualne podejście do uczestniczek.

Terminy:

 • Turnus I: 4-10 sierpnia 2024 (nd.-sb.)
 • Turnus II: 18-24 sierpnia 2024 (nd.-sb.)

Plan dnia:

8.00 – 10.00 sesja asan (wzmacnianie i rozciąganie)
10.30 obfite śniadanie

14.00 trening dna miednicy
14.30 – 16.00 sesja regeneracyjna
16.30 obiado-kolacja
18.30 joga twarzy

Prowadząca:

Katarzyna Pilorz

Miejsce

Willa Bizorenda, Karsznice 97, woj. Świętokrzyskie (100 km od Krakowa 200 km od Warszawy)

koszt

 • 3400 zł. – nocleg w pokoju 2-3 osobowym na łóżku – wpłata bezzwrotnej zaliczki do 31 maja*,
 • 3250 zł. – nocleg w pokoju 3 osobowym na dostawce – wpłata bezzwrotnej zaliczki do 31 maja*.

Obejmuje 6 noclegów, wyśmienite wyżywienie wegetariańskie (dwa pożywne posiłki dziennie), możliwość korzystania z sauny infrared i podgrzewanego basenu oraz zajęcia warsztatowe (warsztaty zaczynają się popołudniową sesją asan dnia pierwszego a kończą śniadaniem – po zajęciach porannych – dnia ostatniego). Koszt pozostaje bez zmian niezależnie od korzystania lub nie z oferty zajęć.

Dodatkowe noclegi płatne są osobno bezpośrednio w pensjonacie wg. cennika.

Zapisy

 • odbywają się e-mailem studiojogi@studiojogi.pl wraz z wpłatą zaliczki: 600 zł. osobiście lub przelewem na konto. Prosimy opatrzyć przelew tytułem: „Jogi_Spa I” lub „Jogi_Spa II” stosownie do wybranego turnusu.
 • numer konta bankowego Studio Jogi Katarzyny Pilorz: 05 2490 0005 0000 4500 5142 9785
 • kolejna transza to przelew 800 zł. (cena za łóżko) / 650 zł. (dostawka) na wyżej podane konto do 26 lipca 2024 (turnus I)/ do 2 sierpnia 2024 (turnus II)

*/ Są to ceny promocyjne. Ceny regularne będą wyższe – 3600 zł/ 3400 zł. Promocja trwa do 31 maja i została PRZEDŁUŻONA.

Warunkiem zgłoszenia na warsztat jest akceptacja warunków zawartych w Regulaminie warsztatów wyjazdowych (regulamin). Osoby zgłaszające się prosimy o zapoznanie się z regulaminem, ponieważ wpłatę zaliczki traktować będziemy jako wyraz akceptacji warunków regulaminu.