Aktualności

Sala do jogi w Studio Jogi Katarzyny Pilorz.

Działamy stacjonarnie do 23/10 (pt.) Następnie od 26/10 (pn.) przenosimy się na ZOOM – a zatem wszystkie zajęcia w grafiku będą się odbywać zdalnie. Przepraszamy za utrudnienia jednak do podjęcia tej decyzji skłoniło nas tempo rozwoju epidemii w kraju i województwie.

W nowym roku szkolnym 2020/21 zmienił się sposób funkcjonowania naszej szkoły jogi:

  1. Cała sprzedaż odbywa się przez system obsługi klienta dostępny na naszej stronie www. W związku z tym wszelkie płatności przyjmujemy on-line w systemie TPay. Nie akceptujemy gotówki oraz kart płatniczych.
  2. Konieczne jest rezerwowanie miejsca na zajęciach. Osoby, bez ważnej rezerwacji nie zostaną wpuszczone na salę. Rezerwacje miejsca na zajęciach możecie odwołać bez konsekwencji do 6 h przed zajęciami – nie dotyczy to kursów jogi. Po tym terminie z karnetu zostaje pobrane jedno wejście lub jednorazowa kaucja.
  3. Uległy zmianie zasady korzystania z zajęć dla posiadaczy kart partnerskich – Benefit Systems – Multisport Plus, OK-System, Fit Profit.
    • Kaucje wpłacane przy zapisach na kursy jogi są zwracane tylko osobom, które nie opuszczą więcej niż 2 zajęcia w kursie dwumiesięcznym/ 1 zajęcia w kursie miesięcznym. Przy opuszczeniu większej ilości zajęć – kaucja nie jest zwracana. Nie można odrabiać zajęć, które zostały opuszczone.
    • Żeby zarezerwować miejsce na zajęciach otwartych posiadacze kart partnerskich muszą wpłacić kaucję jednorazową. W wypadku opuszczenia zarezerwowanych zajęć bez wcześniejszego odwołania rezerwacji (na 6 h przed zajęciami) – kaucja nie jest zwracana i przed dokonaniem kolejnej rezerwacji trzeba ją ponownie wpłacić.

Zmiany podyktowane są głównie sytuacją epidemiczną. Chcemy stworzyć naszym uczniom bezpieczne i komfortowe warunki do praktyki. Przyjmujemy o 30% osób mniej na zajęcia niż wcześniej i chcemy mieć pewność, że ten limit nie zostanie przekroczony a dystans na sali zachowany. Chcemy też mieć kontrolę nad tym, kto wchodzi na zajęcia. Stąd system do rezerwacji miejsc i obowiązek stosowania go.

Wyeliminowanie płatności gotówkowych oraz wykorzystania kart ma zmniejszyć ryzyko przenoszenia mikrobów na banknotach i tym, co z nimi ma styczność.

W naszej siedzibie przestrzegamy zaleceń GIS oraz Ministerstwa Zdrowia. Wprowadziliśmy w życie dodatkowy Regulamin i zalecenia w trakcie obostrzeń wynikających z pandemii dostępny w recepcji SJ oraz w dziale Regulaminy.

Mam nadzieje, że nasze zmiany spotkają się z Wasza akceptacją.