Joga dla kobiecej płodności

Oto Dvi Pada Viparita Dandasana w wersji - na zaprojektowanej do tej pozycji ławeczce popularnie nazywanej wielorybem. Widzicie tu dwa nieznacznie różniące się warianty z całego wachlarza możliwości modyfikacji tej asany właśnie w wersji regeneracyjnej.
W metodzie IYENGARA® szczególną troską objęte są kobiety. Z myślą o nich, opracowane zostały specjalne warianty asan oraz ich zestawy, które wspomagają organizm kobiety w różnych momentach życia – w trakcie menstruacji, ciąży, menopauzy. Modyfikacje asan możliwe są dzięki zastosowaniu przyrządów do ćwiczeń: koców, kostek, pasków, drabinek, lin i wielu innych.

Właściwie zmodyfikowane pozycje jogi będą wspomagać płodność kobiet oraz wspierać kobiece ciało w dolegliwościach związanych z dysfunkcjami układu rozrodczego, takimi jak: endometrioza, policystyczne jajniki czy inne – powodujące nieregularne miesiączki.

Joga dla płodności – zajęcia indywidualne (1 godz. 15 min.)

  • zajęcia przeznaczone dla pań borykających się z nieregularnymi bądź niezwykle bolesnymi menstruacjami,
  • indywidualnie dobrany zestaw asan reguluje funkcjonowanie układu hormonalnego jest więc odpowiedni dla osób starających się o dziecko.

Prowadzi

Katarzyna Pilorz (Senior Intermediate II)

Terminy

Pn., śr.: 9.30-13.30